Poštovani doktore,
    poslednjih nekoliko meseci mi se javlja jak bol, otprilike sat vremena nakon ejakulacije u predelu ispod penisa, kao i u predelu samog penisa i to traje nekoliko sati. Bol je veoma jak, naročito kad stojim uspravno, dok kada sam u ležecem položaju- bol je znatno blaži. Inače, bol se javlja nakon masturbiranja- do sada nisam imao odnos. Ovaj problem mi izaziva i psihološke probleme.
    Molio bih Vas da mi pomognete.
    Hvala

    Odgovoreno: 20. 09. 2008.
    • Potrebno je dati bris uretre na bakteriološku kulturu sa AB i spermokulturu sa AB. Uradite i UZ prostate. Verovatno se radi o infekciji prostate. Potrebno je lečenje antibioticima.
      dr Vojinov

Komentari na pitanje: #11171

    • Zasto tako brzo svrsavam u cemu je problem i kako to mogu leciti. Kad god pocnem partiju nema ni 2-3 min ja sam gotov. Molim vas hteo bi da znam sta je to i kako mogu leciti. Hvala unapred