Deda mi je umro od raka u bešici i to posle operacije. Doktor koji ga je operisao rekao je da mu skinu katetar par dana posle operacije, a u otpusnoj listi piše: Trajno nošenje katetera.
    Molim za Vas komentar! Da li je skidanje katetra dovelo do smrti?

    Odgovoreno: 19. 09. 2008.
    • I normalno je da se ukloni kateter posle operacija na bešici. Smrt nije mogla nastupiti zbog njegovog uklanjanja. Inače je praksa da se i kod ljudi koji ne mogu da mokre zbog uvećane prostate, povremeno skida kateter da bi se proverio efekat terapije.
      dr Vojinov