Poštovani, hvala za odgovorena pitanja.
    Problem mi je sledeći- na obodu glavića, gde se penis završava imam male bele bubuljice, ako ih tako mogu nazvati. Već 3 meseca neće da se uklone, higijena je uredna.
    Molim Vas recite mi sta da mažem ili lek koji može to da reši? Drugo pitanje- penis i glavić se ponekad perutaju i penis je suv.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 09. 2008.
    • Suvoća može poticati od agresivnih higijenskih sredstava, koristite PH neutralne sapune. Bele tačkice predstavljaju mesto gde je Vača kožica srasla za glans u detinjstvu i ne treba ih uklanjati, predstavljaju normalnu pojavu.
      dr Vojinov