Poštovani doktore,
    veoma mi je teško da pričam o svom problemu i preko interneta, a kamoli lično da se pojavim kod doktora. Imam velike probleme sa postizanjem erekcije (mlad sam imam 22god). Nikada mi se nije desilo da erekcija dođe sama od sebe, nego sam uvek pre seksualnog odnosa morao imati neki vid stimulacije. A drugi problem je što sam posle ejakulacije morao da čekam dugo za sledeću erekciju. Ali najveci problemi su počeli pre 3 meseca, tog dana sam bio na putu, osećao sam potrebu da mokrim, ali pošto sam bio u autobusu morao sam da sačekam do prve pauze, odjednom sam ispod testisa osetio jak bol (kao da peče), koji je trajao nekoliko sekundi i nestao. Ništa, sve se nastavilo normalno. Te večeri sam otišao kod devojke i čak posle duge stimulacije nisam mogao da postignem erekciju. To me je ubilo, od tog dana u meni se gasi svaka želja za seksom. Ali još veći problem mi stvara to što sam pročitao da nestanak noćih i jutarnje erekcije znači da imam neki fizički problem. Već tri meseca skoro da nema nikakve želje za seksom, nestale su noćne i jutarnje erekcije. Seksualni odnos sam imao par puta ali to se može vise reći da je "mučenje" neko uživanje. Prvo što sam jedva postigao erekciju, zatim što je je bilo veoma teško održati je (par sekund od prestanka stimulacije, erekcija je nestajala),a pauze između erekcija su postale večnost.
    Doktore imam sledeca pitanja 1. Da li postoji mogućnost da sam oštetio neki kanal, mišić, nerv ili nešto drugo, zato što nisam mokrio? 2.Da li je moja impotencija fizička ili psihička? 3. Da li postoje neki prirodni preparati za popravljanje erekcije, i da li je normalno da pre svakog seksa moram imati stimulaciju? 4. Kako da smanjim pauzu između dve erekcije i da popravim njen kvalitet?
    Hvala!!!!!

    Odgovoreno: 18. 09. 2008.
    • 1. Ne 2. Kombinovana 3. Može biti normalno 4. Uradite testove na infekciju. Prema tim nalazima potrebno je uzeti antibiotike, pošto je infekcija najverovatniji uzrok Vašeg problema.
      dr Vojinov