Poštovani doktore,
    poslednjih dva dana sam primetila da mi je mokraća roze boje i imam potrebu sa pražnjenjem bešike vrlo često. Napominjem da sam imala seksualni odnos pre toga, pa je moguće da je to prouzrokovalo sve ovo.
    Interesuje me šta bi moglo da bude u pitanju?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 18. 09. 2008.
    • Upala mokracne besike, koja predtavlja i najcesce urolosko oboljenje. Dajte urin na UK sa AB i krenite sa Ciprocinal tbl 500 mg 2 x 1 do nalaza UK. 10 dana antibiotika ukoliko je nagativna UK bi bilo dovoljno. dr vojinov