Doktore,
    u vezi krvi u spermi. Da li da ispijem te tablete što ste mi rekli tih mesec dana, pa da posle uradim kontrolu sperme i urina i nakon toga, ako je potrebno i taj Trus UZ ili je bolje da se ja pregledam i uradim UZ kod Vas, pa da onda na osnovu tih rezultata dobijem antibiotike koje ću da pijem? Da li sve to bakteriološki testovi, Trus prostate-rektalni UZ i pregled staju 3000 hiljade kod Vas? Doktore da li ja jednostavno posle tih dodatnih pregleda mogu znati šta mi je tačno i da li se mogu izlečiti,  jer želim potomstvo?

    Odgovoreno: 18. 09. 2008.
    • To sto imate infekciju ne znaci i damorate imati problema sa potomstvom. Ukoliko imate uradjene testove uzmite antibiotike prema nalazima. Ukoliko ih nemate javte se na pregled pa cemo uraditi UZ i prepisati terapiju i nalaze koje treba da uradite. Nalzi se rade u laboratorijama i nemaju veze sa ordinacijom. TRUS i pregled staju 3000 dinara. Nakon izlecenja infekcije moze se uraditi spermogram. Ordinacija Bonadea 021 557707 dr vojinov