Poštovanje doktore,
    U zadnjih par dana, nedelja, imam problem sa penisom. Preko dana mi se pojavljuje čest svrab, koji mi dosta smeta, kao i neka bela supstanca na penisu (meni barem poznata zbog neodržavanja higijene). Inače što se tiše higijene redovno je održavam, pa me je ta zadnja pojava poprlično zabrinula.
    Da li postoji nekakva opasnost i šta može biti uzrok tome?

    Odgovoreno: 15. 09. 2008.
    • Gljivična infekcija. Uzmite Canesten mast i mažite u tankom sloju ujutru i uveče tokom 2 - 3 nedelje. Promene će se povući nakon 2-3 dana, ali morate mazati ipak duže vreme, jer ce Vam se gljivice pojaviti ponovo. Lečiti i partnera.
      dr Vojinov