Poštovani doktore,
    imam sledeći problem: bolujem od dijabetesa i nakon naglog skoka šecera došlo je do suženja kožice na penisu, to mi se dešavalo već par puta, ali nakon normalizacije šećera u krvi kožica se vraćala u normalu, otprilike za 5 do 6 dana. Sada je prošlo već 30 dana, ali ništa, a i pojavile su mi se par ranica na vrhu kožice, kao da su pukli neki kapilari.
    Šta da radim?

    Odgovoreno: 15. 09. 2008.
    • Mažite ujutru i uveče 10 dana sa Hydrociklin masti. Ove promene nastaju kao posledica infekcije koja je kod ljudi sa šećernom bolečću češća. Ovim promenama se postepeno gubi elasticitet kože i može doći i do pojave fimoze koju je neophodno operisati ukoliko se pojavi.
      dr vojinov