Doktore,
    koja je to infekcija koja prouzrukuje pojavu krvi u spermi. Kako se ona zove, jer Klebsiella spp. koja mi je nađena u spermi nema te simptome, tj. pojavu krvi u spermi ili je to baš od Klebsielle spp.? Da li može ta infekcija da se dobije i da ona miruje u čoveku par godina, pa da se posle pojavi i da li se prenosi samo polnim odnosom? Koje simptome treba da ima moja partnerka ukoliko i ona ima tu infekciju?

    Odgovoreno: 15. 09. 2008.
    • Prenosi se polnim putem. Moze da je izazove bilo koja bakterija. Partnerka ne mora imati tegobe. Moze se dobiti i ranije u zivoti a simptomi kasnije da se ispolje. dr vojinov

Komentari na pitanje: #10766