Doktore u vezi krvi u spermi, dodatak na pitanje od juce. Dobio sam odgovor od jednog prijatelja, takodje doktora, ali nije Urolog da ta pojava krvi moze biti jako opasna ili obrnuto, kao i da je najbolje da uradim ultrazvuk, sta Vi mislite o svemu tome i koliko kosta ultrazvuk u Vasoj laboratoriji u N.Sadu? Recite mi posle tih nalaza sta moze biti problem i koje probleme mogu sve imati? Hvala

    Odgovoreno: 15. 09. 2008.
    • Mozete imati problem koji moze dati upala urogenitalnih organa i problem prenosenja te infekcije na partnera Potrebno je uraditi bakterioloske testove i TRUS prostate (rektalni UZ). U ordinaciji gde ja radi pregled i UZ kostaju 3000 dinara. Borj telefona je 021 55 77 07, ordinacija Bonadea. dr vojinov