Postovanje. Cesto imam bolove u levom testisu i ti bolovi traju sve dok nemasturbiram i u spermi se pojavljuju neke grudvice kao zele, pa me zanima sta je u pitanju.

    Odgovoreno: 11. 09. 2008.
    • Verovatno se radi samo o povecanom pritisku u prostati koji se u vidu bola prenosi na testise. Grudvice su normalan nalaz, nestaju spole 20 minuta. Ukoliko zelite da budete sigurnu uradite testove na infekciju i UZ testisa. dr Vojinov