Postovani doktore, imam 17 godina, nezgodno mi je da postavim ovo pitanje i preko interneta, a kamoli uzivo ali moram, ranije pri ejakulaciji sperma mi je bila nekako manje gusta i prskala je, a sada je gusca dosta i samo pada dole nece da prska ka napred toliko lako kao pre i primetio sam da nece ejakulacija, da mi se postigne sama od sebe kad vidim golu devojku ili slicno vec moram prvo da pocnem da masturbiram, znaci mogao bih mesec dana da nemam sex i da vidim golu devojku, opet ne bi dobio ejakulaciju, dok je ranije sve bilo bez problema. Sta da radim, ne znam da li je problem sa erekcijom psihicke ili fizicke prirode, ali ovaj sa spermom je sigurno fizicke, pomozite, odgovorite na oba pitanja, molim Vas. Hvala unapred

    Odgovoreno: 11. 09. 2008.
    • Problem sa erekcijom nemate i to je normalno da vremenom ne moze sve da funkcionise po pitanju samo vizuelne stimulacije. Gusti je takodje uredu, ne treba to daleko da prska. dr vojinov