Postovani profesore, Imam 23 godine i vec duze vreme mi se desava da mi se mokraca sa vremena na vreme jace oseca i da me dok lezim, blago boli prostata. Sta mislite da je u pitanju i da li bih uz pomoc neki cajeva to uspeo da resim ? Unapred Hvala M.S.

    Odgovoreno: 11. 09. 2008.
    • Ne vredi sa cajevima. Potrebno je ze pocetak da kada ima mokraca taj neprijatan moris date istu na UK sa AB. Potom leciti antibioticima infekciju,naravno ukoliko postoji dr Vojinov