Postovani doktore, javljam se po drugi put nadam se da ce te mi odgovoriti. Imam problem sa bakterijom eserihijom coli ne mogu nikako da je izlecim, isao sam kod vise urologa, pio sam razne antibiotike, pocevsi od ciprocinala, longacepha, pa do tolikara. Posle terapije nemam tegobe, ali se bakterija nakon 15 dana ponovo vraca. Sad pijem samo cajeve, ali i od njih nema velikih pomoci. Bolovi su mi u donjem delu stomaka, nisu u uretri, vec po mojoj proceni duboko unutra. Voleo bi da mi date neki savet, jer stvarno ne znam sta vise da radim sa ovim problemom?

    Odgovoreno: 11. 09. 2008.
    • Ukoliko tegobe nisu izrazene ili ih cak nemate moj savet je da jedno vreme ne uzimate antibiotika niti da kontrolisete. Dva tri meseca nakon terapije ponovite nalaz ali obavezno u drugoj laboratoriji posto problem moze poticati i odatle. dr Vojinov