OZENJEN SAM I IMAM SINA OD 7 GODINA, PRE 5 GODINA IMAO SAM NEKAKVU UPALU I PIO CIPROCINAL OD TADA NISAM IMAO NIKAKVIH PROBLEMA. MEDJUTIM, NEDAVNO SAM PRIMETIO DA MI JE SPERMA ZUTA I VODENA, A NE GUSTA I BELA KAKVA JE RANIJE BILA. MI PLANIRAMO BEBU, PA VAS MOLIM DA MI ODGOVORITE, DA LI JE TO OZBILJNO I KOJE ANALIZE DA ODRADIM?

    Odgovoreno: 11. 09. 2008.
    • Boja sperme zavisi i od broja seksualnih odnosa u odredjenom periodu. Ucestaliji odnosi redja i bleda sperma, i obratno. Potrebno je da uradite spermogram i da time proverite broj i pokretljivost spermatozoida. dr vojinov