Postovani doktore, imam jedno pitanje: postavljena dijagnoza AZOOSPERMIJA. Zanima me da li postoji neka terapija ili tako nesto kako bi barem dosli do par spermica za VTO. Unapred Vam se zahvaljujem

    Odgovoreno: 11. 09. 2008.
    • Ne znam sta ste sve od analiza uradili i koja je terapija primenjivana. Ukoliko je ve isprobano preostaje vam punkcija testisa kojom se dobija tkivo testisa i u njemu se pokusa identifikovati prisustvo spermatozoida. Ukoliko se oni na taj nacin nadju moguca je VTO. dr Vojinov