Postovani dr Vojinov, htela bih Vas pitam o jednom problemu. Nakon svakog uzimanja caja ili kave, pa i jela ,odmah moram u WC. Da li je to opasno za mene i sta mi ste preporucili, inace imam 43 godina. Unapred zahvalna. Violeta

    Odgovoreno: 11. 09. 2008.
    • Kafa i caj su diuretici te mogu odvesti do pojave nagona za mokrenjem (ukoliko se na to odnosi pitanje). Kontrole radi mozete uraditi UZ mokracne besike da bi se videlo da li na njoj postoje neke promene, koje bi mogle biti uzrok ove pojave. dr vojinov