Poštovani doktore, osećam peckanje u uretri, doktor mi je dao 5 dana ciprocinal, medjutim meni nije bolje. Kažite mi koje analize i briseve da uradim i koliko vremena treba da prodje od korišćenja antibiotika da bi rezultati bili tačni. HVALA

    Odgovoreno: 11. 09. 2008.
    • 10 dana od poslednjeg antibiotika Bris uretre na_Chlamydiu , Mycoplasmu i ureaplasmu, bris uretre na bakteriolosku kulturu sa AB, spermokultura saAB urin na Trichomonas vaginalis dr Vojinov