Postovani doktore, da se nadovezem na pitanje koje sam vec postavio,rekao sam Vam u predelu od penisa prema pupku su mi se pojavili kao mali plikcici providni ili neke sitne bubuljice, na jednom mestu i grupisani, a na samom penisu nemam nista, inace koristim zastitu pri odnosu. Da li bi eritromicin pomogao, jer deluje kao neka infekcija ili osip, a ne prolazi mi vec dve nedelje i nije mi svejedno, ne pecka i ne svrbi. Sta da radim, neki lek ili mast? Unapred zahvalan na odgovoru.

    Odgovoreno: 11. 09. 2008.
    • Mozete probati sa Eritromicin tbl mada veci efekat bi postogao lokalni antibiotik , u vidu Garamycina mast dva puta dnevno tokom 7 dana. Ukoliko ne prodje i nakon ove terapije javite se urologu ili dermatologu. dr Vojinov