Pozdrav! Ja sam Kris i imam 21 godinu. Imam po prilicno veliki problem (tj. za mene licno jeste)! Imam prelepu devojku, prosto savrsenu i sve funkcionise kako treba sem jedne jedine stvarcice.... Uvek mi treba izmedju 1 i 5 minuta da ejakuliram!!!!! Ne mogu duze da izdrzim i to me JAKO UBIJA!!!! Molim Vas za pomoc ili bilo kakav savet!!!

    Odgovoreno: 06. 09. 2008.
    • 1. Masturbirajte 30 minuta pre odnosa ili 2. koristite kondom (takodje zbog smanjenja osecaja moze da produzi momenat do orgazma) ili 3. Namazite penis sa 2% Xylocain gelom 20 minuta pre odnosa dr Vojinov