Da li je normalna pojava kriv penis (naravno u erekciji). Mislim na zakrivljenost poput banane, samo manju. Da li ona moze imati neke posledice na plodnost ili seksualne odnose. Imam 17 godina.

    Odgovoreno: 06. 09. 2008.
    • Ukoliko ta zakrivljenost nije izrazena ona nece predstavljati smetnje prilikom seksualnog odnosa (bolovi npr). Sama zakrivljenost ne moze uticati na plodnost, tako da mozete biti bezbrizni. dr Vojinov