Postovani imam 20 godina i na kozici penisa mi se s vremena na vreme pojavi neko crvenilo slicno osipu, sa malo ispucalom kozom, koje posle nekog vremena nestane ukoliko mazem nekom kremom, najcesce bebecom, ali se posle opet javi, praceno je svrabom i peckanjem, pa me interesuje sta bi to moglo da bude. Unapred hvala i odgovorite mi sto pre.

    Odgovoreno: 06. 09. 2008.
    • Verovatno se radi o infekciji, da li gljivicnoj ili bakteriskoj ne mogu tvrditi bez pregleda. IUzmite za pocetak Canestn krem i mazite ujutru i uvece u tankom sloju 14 dana. Obavezno partnerku poslati na ginekoloskih pregled. Za vreme terapije koristite prezervativ. dr Vojinov