Pozdrav za doktora. Imam 36god. i vec duze vreme imam problem. Pre 6god. su meni i supruzi nasli hlamidiju i uspesno su nam je zalecili? Ali sada imam istih problem, stalno se osecam neprijatno i imam povremeno peckanje. A sto je najgore, nemam vise ni osecaj za sex -  impotencija.  Kako to da resavam?

    Odgovoreno: 04. 09. 2008.
    • Restite na prvom mestu infekciju koja moze biti uzrok i impotencije i subjekitvnog oseca nelagodnosti. Za pocetak uradite Bris uretre na Chlamydiu, Mycoplasmu i Ureaplasmu, bris uretre na bakteriolosku kulturu sa AB, spermokulturu sa AB i urin na Trichomonas vaginalis. Po dobijanju nalaza lecite infekciju. dr vojinov