Postovani doktore, imam 17 godina i hteo bih nesto da Vas pitam. Na kozi polnog organa imam neke sitne tackice koje su slicne bubuljicama. Nalaze se uglavnom na kraju kozice. Taj problem imam vec neko vreme i zelim da Vas pitam da li znate sta je to i kako moze da se izleci? UNAPRED HVALA!

    Odgovoreno: 04. 09. 2008.
    • Verovatno se radi o zacepljenim lojnom zleezdama i ne treba ih dirati. Ukoliko imate dilemu potreban je pregled urologa da se eventualno ne radi o kondilomima (bradavicama ) koji se prenosie polnim putem. Ukoliko izgledaju kao bobuljice i ukoliko nista do sada imali odnose sigurno se ne radi o kondilomima dr Vojinov