Postovani doktore, obratio sam Vam se pre otprilike mesec dana sa problemom sledece prirode! Nakon mokrenja, uvek mi se ocedi po neka kap mokrace, najcesce kad sednem, takodje nakon sexualnog odnosa posle minut, dva se iscedi kap, dve bezbojne sluzi! Nemam nikakve bolove samo taj neprijatan osecaj. Rekli ste mi da uradim briseve na mikoplazmu, hlamidiju,ureaplazmu i svi su negativni! Pio sam i ciprocinal 10 dana, ali nema nikakvog boljitka! Mozete li mi reci sta je u pitanju i moze li uticati na sterilitet i sl!? Sta da radim sledece!? Unapred zahvalan i nadam se brzom odgovoru

    Odgovoreno: 04. 09. 2008.
    • To sto se pojavi posle odnosa je normalan nalaz. Ukoliko se ste zabrinuti za sterilitet uradite spermogram. Da bi smanjili kpanje posle mokrenja probajte sa Tamsol tbl jedna dnevno. dr Vojinov