Postovani, imam problem sa mokrenjem, naime previse cesto mokrim, a i tesko zadrzavam mokracu. Nepokretna sam, tacnije veoma slabo pokretna, sto jos vise otezava moje stanje. Naime moja dijagnoza je parapareza spastika, a pre dve godine sam imala i mozdani udar od kada sam i nepokretna. Postoji li neki nacin da pomognem sebi, jer zivim sa majkom koja je u godinama i bolesna, a jedino nju imam tako da nam je jos teze. Unapred zahvalna Tatjana

    Odgovoreno: 04. 09. 2008.
    • Na zalost vas problem potice zbog neuroloskih smetnji, a ne samog problema besike. Jedina moguca opcija je nosenje trajnog katetera koji bi vam u neku ruku olaksao problem, ali i sam kateter sa sobom nosi probleme (infekcija) dr Vojinov