Pozdrav, pre nekoliko meseci sam primetio na glavicu penisa crvenilo. Doktorka mi je prepisala Triderm mast, koja je pomogla i crvenilo, tj sitne tackice nestanu posle prvog mazanja. Medjutim, zna da se povrati posle odnosa i naravno ja cim namezem ono prodje..Da li mozda ta infekcija dolazi iznutra, pa treba da se leci malo duze....Ima li veze sa spermom ili mokracom... Hvala

    Odgovoreno: 04. 09. 2008.
    • Probajte da ne mazete nakon odnosa. Moguce je i da se radi o uritaciji koja bi se ionako sama povukla. Ukoliko ne prodje spontano potrebno je uraditi testove na infekciju i vi i partnerka. dr Vojinov