Postovani, doktore, imam nekoliko pitanja koje me dugo vreme muce i voleo bi da podelim sa Vama. 1.D ali unutrasni hemoroidi mogu uzrokovati probleme sa erekcijom? 2. Da li se smatra erektivnom disfunkcijom to da svaki put kada pozelim ili pomislim na seks postignem erekciju? 3. Nekad i kada volim da postignem erekciju, to ne mogu ili treba duze vreme i to iskljucivo sa dugotrajnom stimulacijom penisa, a ponekad dobijem erekciju i kada se ne nadam ? 4. U zadnje vreme kada zelim postici erekciju osecao sam kako krv struji i dolazi u penis i dobijao sam spontanu erekciju bez stimulacije, a sada to ne osecam? Molim Vas da mi odgovorite na postavljenja pitanja redosledom kako su postavljenja. Unapred Vam mnogo hvala.

    Odgovoreno: 04. 09. 2008.
    • 1. Ne 2. Erektilna disfinkcija je nemogocnost postizanja erekcije dovoljne cvrstine za penetraciju u vaginu 3. 4. Nisu pitanja vec konstatacije, ali ne vidim problem u njima. Osecaj je subjekitvna stvar. dr Vojinov