Juce kada sam ustala, normalno sam isla u WC, kao i u toku prve polovine dana. Medjutim negdo oko 19h sam osetila pritisak u besici i otisla u WC i tom prilikom sam jedva urinirala par kapi mokrace i to je bilo propraceno jakim bolom. Nakon par minuta sam ponovo osetila potrebu za mokrenjem i kada sam pokusala da mokrim bol je bio nesnosan i uz urin sam izbacila krv, kao i male krvne plocice. Do uvece sam izbacivala gotovo samu krv. Pre spavanja sam popila Pipem i Uvin caj. Postupak sam ponovila i jutros (danas je 30.08) i sada normalno mokrim i bola gotovo da nema. Interesuje me koji bi mogao da bude uzrok ove iznenadne pojave? Da li bi uzrok E.coli ili seksualne transmisivne bolesti? Hvala

    Odgovoreno: 31. 08. 2008.
    • Radi se o upali mokracne besike. Potrebno je da taj Pipem uzimate 2 x 2 jos 7 dana. Nakon terapije uraditte UK sa AB. Ne radi se o seksualno transmisionoj bolesti. dr Vojinov