Poštovani doktore, molila bih Vas za što hitniji odgovor da bih mogla započeti terapiju. Vi ste mi preporučili da pijem Tamsol lek i ja sam ga kupila, ali kada sam pročitala upustvo tamo piše da je lek namenjen isključivo muškarcima,a ja sam žena. Molim Vas da mi kažetešta da radim.

    Odgovoreno: 31. 08. 2008.
    • Mozete slobodno da ga uzimete posto i Vi imate misic u mokracnom kanalu, koji moze usled pojacanog tonusa, moze biti uzrok Vasih tegoba. Taj lek popusta tonus tog misica. Slobodno ga mozete koristiti. dr Vojinov