MOLILA bih Vas za mišljenje. Da li je jedna kutija Ciprocinala dovoljna za lečenje enterokokus bakterije u CV brisu uz urološke smetnje. A ako nije, da li može da se napravi pauza izmedju dve kutije dok ne dobijem odgovor od Vas. Hvala.

    Odgovoreno: 31. 08. 2008.
    • Potrebno je nesto duže lečenje Ciprocinal tbl a 500 mg 2 x 1 tokom 10 dana, a ukoliko imate antibiogram bilo bi poželjno uzeti jos jedan antibiotik u trajanju od 10 dana. Ako ste napravili pauzu, slobodno nastavite. Nakon toga ponoviti CV. dr Vojinov