Postovani, mozete li mi pomoci? Imam sina 9-ipo godina kome su oba testisa bila podignuta i operisan je u Decjoj Klinici u Luzern-u u Svajcarskoj, kada je imao 3-ipo godine. Medjutim, meni se cini da mu je od tada penis veoma malo porastao i razvio. Erekcije, koliko ja znam, ima samo jednom u mesec ili je cak i nema. Velicina njegovog penisa je oko 3 cm., zato se brinem i molim Vas ako mozete da mi pomognete i date savet kome da se obratim ovde u Svajcarskoj nije bitno u kom delu. Hvala

    Odgovoreno: 31. 08. 2008.
    • Ne znam kome da se obratiti u Svajcarskoj , ali je njemu dovoljan i pregled decijeg urologa, stim da pre nego sto odete na pregled uraditi hormonski status vaseg deteta u laboratoriji i to sledece hormone: testosteron, LH, prolaktin i FSH + UZ testisa. Sa tim nalazim se treba javiti urologu, mada mislim da je kos uvek mlad za znacajniji razvoj polnih organa, ali ipak ostecenje testisa ne mogu iskljuciti, zato treba uraditi ove nalaze. dr Vojinov