Postovanje doktor je mom sinu zbog problema sa plodnoscu prepisao klomifen i menopur a ja sam na internetu videla da to koriste zene da slucajno nije neka greska

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #41401

    • Postovani, mog supruga dujagnoza je oligoasthenoteratozoospermia i urolog je dao da pije klomifen naredna tri meseca pa kontrola on nije pio dva dana posto je nestalo u nasoj apoteci. Da li je to problem sada veliki molim vas odgovorite?