Poštovani,
    Pre svega moram da Vam zahvalim na dosadašnjim odgovorima koji su mi puno pomogli u lečenju. Divno je što jos uvek ima tako divnih ljudi koji su spremni da pomognu. Ovoga puta molila bih za još jedan savet. Moj sin ima 6 godina i ima problem sa delimičnom fimozom. Do sada nije imao problema prilikom mokrenja niti bilo kakvih upala. Lekari su podeljenih mišljenja. Jedni su za hiruršku intervenciju odmah, a drugi bi da to odložimo za kasnije. Na internetu sam našla da postoje steroidne masti koji pomažu za rešavanje problema bez hirurške intervencije. Zanima me kakvo je Vaše mišljenje i ako postoje te steroidne masti, koje su to koje mogu da se nađu na našem tržištu?
    Unapred zahvalna na odgovoru.

    Odgovoreno: 21. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Moje mišljenje je da ako se prepucijalna koža može prevući preko glavića i uz manji napor sada ne radi operacija već se pokuša sa kortiko kremama (elocom, didermal (kortiko+antibiotik) itd), i dilatacijom prepucijalne kože u toploj vodi.
      Pozdrav.