Poštovani,
    Moje pitanje je da li je moguće izvršiti korekciju malih usana (vaginalnih) jer su mi nejednake i da li je to uopšte normalno. Idem ginekologu na preglede redovno, nije mi nikad ni spomenuo da imam tu neku "manu" bilo mi je neugodno pitati je li to ok, al meni lično smeta pošto mi je jedna duža za nekih 1,5 - 2 cm i viri vani kad stojim. Pored toga što mi smeta, imam problema s uriniranjem jer sve ide na "kraću" stranu i tako da bukvalno uriniram pod 45 stepeni. Da li je taj tretman opasan i ako je izvodiv koliko novca moram izdvojiti za to?
    Hvala najljepše, Melisa, Sarajevo.

    Odgovoreno: 13. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Moguće je izvršiti korekciju, tretman nije opasan ali je izvodi ginekolog a ne urolog tako da Vam ne mogu reći kolika je cena. Inače veličina malih usana je individualna i retke su apsolutno jednake male usne kao uostalom i apsolutna simetrija parnih organa.