Poštovani,
    Moj problem je to što mi iz penisa izlazi sekret - izgleda kao voda samo malo gušći - to mi se dešava kada je penis u erekciji. Bio sam kod doktora obavio sve moguće analize i davao briseve sve je ok nema bakterija, infekcija. To je kažu tako imam pojačano lučenje sekreta što je i dobro zbog sexa, i da neću imati nikakvih problema. Ja bih hteo da mi vi pomognete sa savetom kako mogu to da smanjim ili da sekret skroz nestane naravno ne lekovima pošto sam zdrav već nekim drugim čajevima, biljkama ili nečim što mi vi predlažete pozdrav za Vas i nadam se da će te mi pomoći.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Ta sekrecija je proizvod adekvatne funkcije prostate i semenih kesica. Količina izlučivanja tog sekreta je individualna. Ne može se smanjiti njegova produkcija lekovima. Savetujem da ne obraćate previše pažnje tome.