Poštovani,
    Imam kriv penis u levo i na gore! Kriv je od korena do završetka! Moju devojku boli kada imamo odnos i imam utisak da ne "pogađa" tamo gde treba. Da li to može da se operiše i da li je operacija komplikovana? Takođe me interesuje koliko košta takav zahvat?
    Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 03. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #35352

    • Recimo ovako. Koliko bi kostalo u drzavnoj a koloko u najpoznatijoj privatnoj klinici??? Dajte neku cenu od minimuma do maksimuma jer nam treba kao orijentacija kolko treba da radimo za to