Poštovani,
    Primetio sam pre godinu dana da mi levi i desni testisi nisu isti. Pored desnog testisa je sve normalno, ali pored levog se nalazi kao neka zbrka creva ili semovoda ne znam kako da to lepo objasnim pa me zanima da li na osnovu ovih podataka možete nešto da mi kažete?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Najverovatnije je reč o varikoceli. Reč je o benignom oboljenju koje jedino može da utiče na Vašu fertilnosti (sposobnost da dobijete potomstvo). Ukoliko je u stojećem stavu i pri napinjanju to izraženije onda je skoro sigurno reč o pomenutom oboljenju.