Poštovani,
    Trebam uraditi ubrezivanje zbog fimoze, ali je meni mnogo preosetljiv glavić, kada ga pipnem mnogo me boli. Hoće li se preosetljivost izlečiti po obrezivanju ili treba da mažem neku mast? Hoću li moći da masturbiram posle obrezivanja?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #34587

    • Molim vas da li mozete i meni pomoci, imam 16 god. I kada pipnem glavic osecam neprijatan bol i vise ne pokusavam da ga pipnem jer je bol veoma neprijatan. Da li znate mozda u cemu je problem? Unapred zahvalan