Poštovani,
    Pozdrav ja sam otkrio prije 6 meseca da imam Tisonove žlezde nalaze se na rubu glave penisa: (al nisu velike jedva da se i primete. Zanima me dal će se one vremenom povećati i postoili ikakva krema za njih. (dok su još male da ikako ih sprečim da ne porastu jer sam gledao po netu slike, i jako je ružno estetski videti kada su velike).
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #33918

    • Zelim hiruski da ih se otarasim, a sta mi vi preporucujete ako sam maloletna osoba?