Poštovani,
    Imam 15 godina i pri erekciji ne mogu da prevučem kožicu preko glavića, ni dopolovine jer je zategnuta. Takođe kada pipnem glavić mnogo me boli tako da mi sve vreme stoji ispod kožice. Interesuje me kako mogu odkloniti taj problem i da li je uopšte odkloniv. Da li cu moći da imam normalne seksualne odnose?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 15. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Neophodno je uraditi cirkumciziju ( obrezivanje). Nakon rešavanja tog problema imaćete normalan seksualni život. Svakako se javite urologu da se utvrdi postoji li još neki problem.