Pre neke dve tri godine pojavio mi se bol kod desnog testisa, u početku se povremeno pojavljivao, ali sad već nekoliko dana imam bolove ali ne tokom celog dana, u većini slučajeva kada sedim. Bol nije jak, ali me ipak plaši. Još da kažem da mi se levi testis nalazi pozadi, a desni napred i da je levi veći od desnog. Da li mi možete reći šta mi je i kako se leči?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 13. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Ukoliko ste primetili uvećanje, nelagodnost ili osećaj vučenja naniže na jednoj strani skrotuma, neophodno je da se javite urologu. Takođe i bol je svakako razlog da se javite urologu. Na osnovu opisane simptomatologije se ne može reći konkretno o kom oboljenju je reč.