Pozdrav i poštovanje,
    Htio bih da Vas pitam, imam sina 10 mu je godina, ali ima taj problem što mu je mali penis, htjeli smo da ga obrežemo ali su ljekari rekli da mu je još mali i još nije spreman za to, pa me zanima da li je to neki ozbiljan problem, i da li dijete tog uzrasta može imati polni organ kao dijete od godinu ili dvije, a i kožicu ne može prevući preko vrha, tako da je otežana i higijena. Molio bih Vas za odgovor.
    Hvala.

    Odgovoreno: 07. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Veličina penisa u dece je individualna a o veličini kod Vašeg deteta bez pregleda Vam ne mogu reći ništa. Mislim da je neophodno prepucijalnu kožu prevući preko glansa uz prethodno njeno omekšavanje nekom kortiko kremom. Javite se dečijem urologu.
      Pozdrav.