Poštovani doktore,
    Imam 23 godine. Moj problem je sledeći: skoro svake noći ustajem da mokrim, a ponekad i više puta u toku jedne noći. Pored toga ponekad kada odem da mokrim ne mogu odmah da mokrim i ako mi se strašno mokri, već moram da čekam i da se naprežem. Ovaj problem imam već duže vreme. Bio sam kod urologa i dao sam krv i mokraću, snimao bubrege i svi rezultati su dobri. Mora još da naglasim da pijem sledeće lekove: tegretol cr 400 i folnak 5mg (imao operaciju ciste na mozgu 2005god. Svaki dan). I još ovo da naglasim da ponekad ima perioda kada čini mi se na svakih 30 minuta mora da idem da mokrim i da kada ne odem odmah nadima (naduje) stomak. Već sam Vam jednom pisao, molim za odgovor.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Neophodno je uraditi ultrazvučno merenje postmikcionog reziduuma, i ultrazvuk i rt prostate. Ukoliko su nalazi uredni javite se Vašem neurologu radi sagledavanja svih neželjenih efekata terapije koju konzumirate.