Poštovani doktore,
    imamo jedan problem za koji nam treba hitno rešenje; naime moj budući suprug ima problem jer mu se desilo već dva puto da se noću umokrio u krevetu. Ne znamo u čemu je problem jer nema nikakvih teškoća prilikom mokrenja, ne oseća nikakve bolove tokom mokrenja jedino se pomalo žali na bol u levom bubregu ali to je baš retko i to uvek ako se otkrije noću. Jako smo zabrinuti jer se bojimo da to ne vodi ka nekoj bolesti. Bili bi vam jako zahvalni ako bi ste nam odgovorili u što bržem roku kao i to da li da se javimo urologu ili nekom drugom doktoru.
    Unapred zahvalni mladi bračni par iz Novog Sada

    Odgovoreno: 26. 06. 2009.
    • Poštovani,
      vaš suprug treba da se javi urologu. Niste napisali da li je vaš suprug imao ranije istih problema (od detinjstva). Ali on svakako treba da se javi urologu radi kompletne dijagnostike.