Poštovani,
    Od pre 10-tak dana, javio mi se oštar bol u u mosnicama, tačnije desnoj. Sedeo sam dosta tih dana i verujem da sam nagnječio, to je sve krenulo na bolje (oštar bol se mnogo smanjio) međutim počelo je više da boli posle par dana, stane, pa boli konstantno itd., inače od tada (od samog početka) mi mosnice menjaju boju, tačnije potamne. Počeo je i bol u stomaku, sada ponovo je malo bolje, nisam napipao ništa. Da li znate makar okvirno šta bi moglo da bude? Imam 24 godine.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Neophodno je da posetite urologa. Najčešće u tim godinama se javlja upala pasemnika ( epididimitis acuta), ali vi ne navodite otok u hemiskrotumu. Takođe bol u istostranom hemiskrotumu se može javiti i kod renalne kolike, različitih oboljenja vezano za anatomski region ingvinuma itd. Javite se urologu koji će sve to proceniti.
      Pozdrav.