Već duže vreme imam bolove u donjem stomaku, često mokrim, ali na obilno. Pri mokrenju nemam bolove, ne osećam peckanje i nemam krvi u urinu, tj. nisam primetila do sada. Imam osećaj da mi je bešika nonstop puna i kao da će pući. Doduše, u prošlosti, a i sada dešava mi se da zbog posla ili nekih obaveza ne stignem da odem do toaleta. Drugim rečima "trpim" pa se pitam da li je možda i to razlog tog problema. Sinoć nisam mogla da spavam od osećaja nadustosti i često sam išla u toalet. Ali uvek isto - slabo mokrenje i bez peckanja. Sa bubrezima do sada nisam imala problema, jedino za šta znam je da imam kamen u žuči i to bi trebala da operišem. Molim vas da mi kažete šta bi to moglo biti?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 13. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Moguće je da ste stalnim odlaganjem mokrenja poremetili ritam pražnjenja mokraćne bešike ili pak postoji problem u eliminaciji druge etiologije. Savetujem vam odlazak kod ginekologa i urologa.