Poštovani doktore
    imam pitanje za vas. Pre godinu dana imala sam problema sa mokrenjem. Bolelo me je pri mokrenju, nekad se dešavalo i po neka kap krvi. Antibiotici su mi pomagali ali upala se vraćala uporno svakih mesec dana i tako dugo vremena. Čak sam i injekcije primala. Bila sam kod urologa i on mi je rekao da mi je bešika upaljena. Na kraju sam pila naturo pleks tablete i to mi je jedino pomoglo. Urino kulturu sam davala više puta i uvek je pisalo sterilno. Već godinu dana sa tim nemam problema ali u zadnje vreme kao da osećam neki pritisk na bešici, čak i na pritisk rukom kao da me boli. Pre pet meseci bešika mi je bila u redu na ultra zvuku a tada sam kao osećala tegobe. Koji je razlog tome ili sam ja sve to umislila jer sam dugo i mala problema? Kad ne mislim o tome sve je uredu. Plašim se. Čekam odgovor!

    Odgovoreno: 13. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Nakon tako dugotrajnog i upornog lečenja razumem vašu brigu ali ukoliko je nalaz urina, urinokulture i ultrazvuka uredan nemate razloga za brigu. Preventivno možete koristiti preparate brusnice.