Pre dve nedelje u teretani potisnuo sam levi testis, malo sam osetio bol ali nastavio sam sa vežbanjem. Nakon dva dana testis mi je oteko i imao sam bolove a i temperaturu 37 sa 5. Nedelju dana kasnije otok i bolove nemam, ali testis mi se znatno smanjio. Hoću da pitam da li je ovo nešto opasno? Normalno funkcionišem u seksu. Da li testis vratiće mi se u normalnu veličinu? Je li uzrok sve ovo to što sam potisnuo testis ili je nešto drugo? Šta da radim? Molim vas za odgovor. (ne uzimam anabolike)

    Odgovoreno: 16. 06. 2009.
    • Poštovani,
      na osnovu opisane kliničke slike verovatno se radilo o upalnom procesu na pasemniku (epididimitis acuta), ali trebate svakako posetiti urologa radi postavljanja prave dijagnoze jer ponekad pod takvom kliničkom slikom može promaći i neko znatno ozbiljnije oboljenje.