Poštovani,
    muž noću mora i po 2-3 puta da ustaje da mokri i to nekoliko godinu unazad a isto tako i preko dana ide cešće u wc ali bez nekih posebnih tegoba tipa peckanja, bolova. Ima 42 godine. Nedavno je radio bris uretre na bakterije, hlamidiju, mikoplazmu i ureplazmu kao i spermokulturu. Nisu nađene nikakve bakterije. Ranije u više navrata je radio urinokulturu i uz prostate (ne kod urologa) ali nista nije nađeno. Koje još analize može da uradi i šta može biti uzrok. Pre 6-7 godina je imao i kamen u bubreg, a inače ima problema sa upalom tankog creva nešto slično ulceroznom kolitisu i on misli da to ima veze s njegovim problemom.
    Unapred zahvalni

    Odgovoreno: 25. 06. 2009.
    • Poštovani,
      mora da se javi urologu sa nalazima (kompletne labaratorijske analize) a urolog će uraditi klinički pregled, eho urotrakta i eventualno dodatnu dijagnostiku. Mokrenje 2-3 puta noću najčešće je znak neke patologije (ne mora da bude urološke)